Sekcja koszykówki

 
DYSCYPLINA/SEKCJA PROWADZĄCY DZIEŃ GODZINY MIEJSCE GRUPA
KOSZYKÓWKA dziewcząt Kopczyński Dariusz         Poniedziałek 15.30 – 17.00 PSP 2 podstawowa
Środa 15.30 – 17.00 MOS podstawowa
Kuszkiewicz Małgorzata     Poniedziałek 15.20 – 16.50 ZSO nr I ponadgimnazjalna
Wtorek 15.20 – 16.50 ZSO nr I ponadgimnazjalna
Środa 15.20 – 16.50 ZSO nr I ponadgimnazjalna
Presz Grażyna                   Poniedziałek 15.30 – 17.00 PSP 15 podstawowa
Czwartek  15.30 – 17.00 PSP 15 podstawowa
Martuś Andrzej                Wtorek 15.30 – 17.00 PSP 24 podstawowa
Piątek 15.30 – 17.00 PSP 24 podstawowa
Śnigórski Mirosław                Wtorek 15.30 – 17.00 PSP 2 podst. I-III
Czwartek 15.30 – 17.00 PSP 2 podst. I-III
KOSZYKÓWKA chłopców Polek Remigiusz             Poniedziałek 17.15 – 18.45 hala PO Małopolska 22 podst. kl.VII / gimn. kl. II-III
Wtorek 16.30 – 17.00 ZSElekt.
Środa 17.30 – 19.00 ZSElekt.
Czwartek  17.30 – 19.00 ZSElekt.
Żak Jakub Środa 14.35 – 16.05 PSP 9 podstawowa
Piątek 14.35 – 16.05 PSP 9 podstawowa
Cichoń Adam                     Poniedziałek 17.30 – 19.00 MOS  podst. kl. III-IV
Środa 16.00 – 17.30 hala PO Małopolska 22 podst. kl. III-IV
Czwartek  15.45 – 17.15 hala PO Małopolska 22 podst. kl. III-IV
Piątek 15.00 – 16.30 hala PO Małopolska 22 podst. kl. III-IV
Presz Grażyna                   Poniedziałek 17.00 – 18.30 PSP 15 podstawowa
Wtorek 15.30 – 17.00 PSP 15 podstawowa
Koszela Bartosz               Poniedziałek 16.30 – 18.00 hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. V-VI
18.00 – 19.30 hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. V-VI
Środa 16.30 – 18.00 hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. V-VI
Piątek 16.30 – 18.00 hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. V-VI
Olbiński Tomasz              Wtorek 16.15 – 17.45 PSP 33 podst. kl. VI-VIII
18.00 – 19.30 PLO II ponadgimnazjalna
Środa 15.15 – 16.45 Hala PO ul. Prószkowska 76/9a podstawowa
17.00 – 18.30 PLO II ponadgimnazjalna
Czwartek 15.30 – 17.00 PSP 33 podst. kl. VI-VIII
17.30 – 19.00 Hala PO ul. Prószkowska 76/9a podstawowa
Wieczorek Jacek                     Wtorek 16.00 – 17.30 Hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. IV-V
Środa 17.30 – 19.00 Hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. IV-V
Piątek 16.15 – 17.45 PSP 2 bud. 1 podst. kl. I-III
18.00 – 19.30 Hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. IV-V
Thiel Iwona Poniedziałek 15.30 – 16.15 PSP 33 podstaw. kl I-II
Wtorek 15.30 – 16.15 PSP 33 podstaw. kl I-II
Czwartek 11.40 – 12.25 PSP 33 podstaw. kl I-II