Sekcja koszykówki

 

 

DYSCYPLINA/SEKCJA PROWADZĄCY DZIEŃ GODZINY MIEJSCE GRUPA
KOSZYKÓWKA dziewcząt Kopczyński Dariusz  Poniedziałek 15.30 – 17.00 PSP 2 podstawowa
Środa 15.30 – 17.00 MOS podstawowa
Kuszkiewicz Małgorzata Poniedziałek 15.20 – 16.50 ZSO nr I gimn./ponadgimn.
Wtorek 15.20 – 16.50 ZSO nr I gimn./ponadgimn.
Środa 15.20 – 16.50 ZSO nr I gimn./ponadgimn.
Czwartek 15.20 – 16.50 PSP 10 podstawowa
Presz Grażyna Poniedziałek 15.30 – 17.00 PSP 15 podstawowa
Czwartek  15.30 – 17.00 PSP 15 podstawowa
Martuś Andrzej Środa 15.00 – 16.30 PSP 24 podstawowa
Piątek 15.15 – 16.45 PSP 24 podstawowa
Śnigórski Mirosław Wtorek 15.30 – 17.00 PSP 2 podstawowa
Czwartek 15.30 – 17.00 PSP 2 podstawowa
 
KOSZYKÓWKA chłopców Polek Remigiusz Poniedziałek 17.15 – 18.45 hala PO Małopolska 22 podst. kl.VII / gimn. kl. II-III
Wtorek 16.30 – 17.00 ZSElekt.
Środa 17.30 – 19.00 ZSElekt.
Czwartek  17.30 – 19.00 ZSElekt.
Żak Jakub Wtorek 14.30 – 16.00 PSP 9 podstawowa
Środa 07.10 – 07.55 PSP 9 podstawowa
Piątek 07.10 – 07.55 PSP 9 podstawowa
Cichoń Adam Poniedziałek 15.45 – 17.15 hala PO Prószkowska 21 podst. kl. II-III
Wtorek 15.45 – 17.15 hala PO Małopolska 22 podst. kl. II-III
Środa 15.45 – 17.15 hala PO Małopolska 22 podst. kl. II-III
Czwartek 15.45 – 17.15 hala PO Małopolska 22 podst. kl. II-III
Presz Grażyna Poniedziałek 17.00 – 18.30 PSP 15 podstawowa
Wtorek 15.30 – 17.00 PSP 15 podstawowa
Koszela Bartosz Poniedziałek 16.00 – 17.30 hala PO ul. Prószkowska 76/9a podst. kl. II-III
17.30 – 19.00 podst. kl. IV-V
Wtorek 16.00 – 17.30 podst. kl. VI-VII
Środa 15.15 – 16.00 PSP 21 podst. kl. IV-V
16.00 – 17.30 hala PO ul. Luboszycka 7 podst. kl. VI-VII
Piątek 16.15 – 17.45 podst. kl. VI-VII
14.30 – 16.00 PSP 21 podst. kl. II-III
Olbiński Tomasz Poniedziałek 15.30 – 17.00 ZSMech. ponadgimnazjalna
17.00 – 18.30 PLO II
Środa 17.30 – 19.00 hala PO ul. Luboszycka 7I
Czwartek 17.00 – 18.30 PLO II
Wieczorek Jacek Poniedziałek 17.30 – 19.00 hala PO Prószkowska 76/9a podst. kl. IV-VI
Wtorek 17.00 – 18.30 PSP 2 bud. 1 podst. kl. IV-VI
Środa 18.00 – 19.30 PSP 2 bud. 1 podst. kl. IV-VI
Czwartek 17.00 – 18.30 PSP 2 bud. 1 pod. Kl. VII / gim. II-III