Półkolonia zimowa dla pierwszaków

Brak komentarzy
zimowisko

Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu serdecznie zapraszają uczniów pierwszych klas publicznych szkół podstawowych miasta Opola, spędzających ferie w mieście, do skorzystania z propozycji półkolonii zimowej DOBRY START. […]

Półkolonia odbędzie się w dniach 20-24 lutego 2017 (drugi tydzień ferii), w godzinach od 7.30 do 16.30, w czterech budynkach Publicznych Szkół Podstawowych w Opolu:

 

  • w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5,
  • w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10,
  • w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15,
  • w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 16.

W programie: wycieczka do Parku Nauki i Ewolucji w Krasiejowie, wycieczka do opolskiego ZOO i spacer po wyspie Bolko, wyjście do Sali zabaw, warsztaty z cyklu „Konstruktorzy robotów”, , wyjście do kina, zajęcia sportowe, zabawy integracyjne.

Udział w półkolonii jest odpłatny. 5-dniowy turnus kosztuje 280 zł, z czego 140 zł stanowi dofinansowanie z budżetu Miasta Opola, a pozostałe 140 zł wynosi opłata wnoszona przez rodziców. W cenie turnusu: drugie śniadanie, obiad, bilety wstępu, przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna.

Aby zapisać dziecko, należy:
1) zgłosić chęć udziału w sekretariacie szkoły, do której dziecko uczęszcza,
2) po 3 lutego 2017 sprawdzić w sekretariacie szkoły, czy dziecko zostało zakwalifikowane na wypoczynek,
3) przelać na konto MOS opłatę za półkolonię (numer konta: 39 1160 2202 0000 0002 1578 8048, tytuł przelewu: półkolonia zimowa Dobry Start + imię i nazwisko dziecka),
4) okazać w sekretariacie MOS potwierdzenie dokonanego przelewu,
5) złożyć w sekretariacie MOS dokładnie wypełnioną Kartę Zgłoszenia Dziecka (formularz Karty wydawany jest po okazaniu potwierdzenia przelewu).

UWAGA! Samo dokonanie przelewu NIE OZNACZA zgłoszenia dziecka ani NIE GWARANTUJE mu miejsca na liście uczestników półkolonii.

 

REGULAMIN
Dobry Start PSP16 – Harmonogram_
Dobry Start PSP5 – Harmonogram_
Dobry Start PSP10 – Harmonogram_
Dobry Start PSP15 – Harmonogram_